návrhy vizitek

Návrhy vizitek

Vizitka by měla být navržená tak, aby kontakty na ní byly dobře čitelné a design zaujmul. Právě tímto se naše návrhy vizitek vyznačují.

Navrhneme Vám design vizitek tak, aby zaujmul a ladil s Vaší firemní image. Pokud nemáte dané firemní logo a firemní image, tak se na nás obraťte a my Vám zpracujeme několik návrhů, ze kterých si budete moci vybrat ten, který se Vám líbí nejvíce.

Jak využít vizitek k získání více zakázek

Zajímalo by Vás, jak můžete využít Vašich vizitek k získání mnohem více zakázek než máte dosud? . Zajímá Vás, jak by měly vypadat návrhy vizitek, aby byly účinnější? Máme pro Vás připravených několik tipů jak využít vizitek a rádi Vám je zašleme v PDF dokumentu s názvem JAK VÁM VIZITKY ZÍSKAJÍ VÍCE ZAKÁZEK. Stačí, když si o tento dokument napíšete přes kontaktní formulář a my Vám tyto rady ZDARMA zašleme. Jistě se v tomto dokumenty dočtete i věci, které již znáte, ale věříme, že Vám to pomůže z Vašich vizitek vytěžit více.

Ceny návrhů vizitek

Standardně účtujeme za návrh vizitky 400Kč. Jde o konečnou cenu návrhu, protože nejsme plátci DPH. V případě, že si u nás objednáte návrh vizitek i s tiskem, tak Vám návrh vizitek uděláme za velmi příznivých 200Kč, tedy s 50% slevou.

Máte vlastní návrh vizitek?

Jsou i případy, kdy zákazník dodá vlastní návrh vizitek, popřípadě má již návrh hotový z předchozí série tisku. Vytiskneme Vám i tyto návrhy, ale pokud je potřeba návrh vizitek upravit pro potřeby tisku, tak účtujeme příplatek 100Kč.

Chcete nezávazně poslat návrh vizitky přímo pro Vás?

Můžete k tomu použít kontaktní formulář. Napište že chcete udělat návrh vizitky a my Vám návrh vizitky vypracujeme pošleme Vám e-mailem náhled vizitky. Vy se pak můžete rozhodnout, jestli se Vám náš návrh líbí a využíjete naši nabídku tisku vizitek.

Návrhy vizitek - reference

návrh vizitky návrh vizitky návrh vizitky návrh vizitky návrh vizitky návrh vizitky návrh vizitky návrh vizitky vizitka-marek-ibo.jpg, 17kB vizitka-david-vlcek.jpg, 13kB vizitka-miroslav-tomisek.jpg, 15kB vizitka-marek-tomisek-com.jpg, 19kB


nechte své vizitky vydělávat

info@21-studio.cz

+420 723 739 130pozadi-obsah.jpg, 829B